Influencerparet har to sønner fra før av.
Lorentzen-paret har i lang tid delt innblikk fra sin vei mot å bli foreldre, samt fra oppussingsprosjekter og treningsrutiner. På TikTok og Instagram har de til sammen flere millioner følgere fra verden over.
Fra før av har de to sønner. En på to år, og en på syv måneder. Julie (30) har vært gravid med begge sønnene, men denne gangen er det Camilla (36) som bærer fram babyen.
De har delt åpent om sin reise med IVF, og i august delte Camilla på sine sosiale medier at embryooverføringen var fullført.
– Jeg er offisielt gravid inntil det motsatte er bevist, skrev hun på Instagram da.
Nå deler paret på Snapchat at de venter sin første jente.
– Det kommer en lillesøster! Vi gleder oss masse!, skriver Camilla i en tekstmelding til VG.
Hun forteller at graviditeten har gått ganske greit så langt.
– Eller, det sier jeg kanskje bare nå siden det er en stund siden første trimester hvor jeg lå flatt ut på sofaen og ikke helt forsto hvordan jeg skulle klare å overleve dagen, skriver hun med en latter-emoji.
I sommer ble det kjent at Julie gir seg som influencer, og har dermed gjort sine sosiale medier private – men hun er stadig å se i Camillas kanaler. Parets hovedjobb er treningsappen Mila som de startet i 2024.
I 2022 giftet paret seg i Thailand, der Camillas mor viet dem på stranden.
Camilla er nominert til hele tre Vixen Award-priser 2025 i kategoriene «sport og trening», «helse» og «business».

1 week ago
14










English (US)