Den norske stjerneregissøren og kona har utvidet familien.
Torsdag 5. juni kl. 11:16«Velkommen til gjengen, lillesøster», skriver Rønning på Instagram og deler bilde av den nyfødte i armene på sin mor.
«For en absolutt utrolig skapning du er, og vi elsker deg allerede altfor mye», legger han til – før han hyller Hearst:
«Amanda, min heltinne. jeg er så stolt av deg. Ord strekker ikke til».
«Elsker deg», svarer Hearst under innlegget.
VG har forsøkt å komme i kontakt med Rønning.
Paret – som giftet seg i 2019 – har fra før en sønn på tre år, mens Rønning i tillegg har to voksne døtre fra et tidligere ekteskap.
Rønning har slått seg stort opp som Hollywood-regissør, og er kjent for blant annet «Young Woman and the Sea», «Maleficent: Mistress of Evil», «Pirates of the Caribbean», «Bandidas» – samt norske «Kon-Tiki» og «Max Manus», de sistnevnte sammen med tidligere makker Espen Sandberg (50).
Hearst jobber både som modell, med veldedighet, og har en toppstilling i motemagasinet Marie Claire.
I tillegg er hun milliardærarving til Hearst-dynastiet. Hearst er nemlig oldebarnet til mediemogulen William Randolph Hearst, og er dermed en av arvingene til milliardselskapet The Hearst Corporation.
Publisert: 05.06.25 kl. 11:16Oppdatert: 05.06.25 kl. 11:16