Martin Lepperød avslørte babynyhet på scenen: – Noe av det største

1 month ago 19


 Mattis Sandblad / VG Foto: Mattis Sandblad / VG

Om cirka en måned blir komikeren pappa.

Torsdag 27. mars kl. 21:04

Torsdag kveld avslørte komiker Martin Lepperød at han skal bli pappa - og det om bare noen uker.

Lepperød avslørte dette fra scenen på showet hans «En siste gang». Der fortalte han at han skulle få en jente.

I 2022 giftet lepperød seg med Maren Strandmoe Bakken.

– Det å gifte seg med Maren føles veldig naturlig, sa den tidligere «P3-morgen»-programlederen på telefon til VG før den store dagen.

Kjæresteparet har vært sammen siden 2015, og venter altså nå sitt første barn.

Lepperød fridde til kjæresten, Maren, den 1. januar 2021. Han fortalte den gledelige nyheten på direkten på «P3 morgen» kort tid etter.

–⁠ Jeg fridde på den minste romantiske måten. Hvis jeg hadde forsøkt å fri på den dårligste måten, så hadde jeg ikke fått det til så dårlig som jeg gjorde det. Det var kanskje det dårligste frieriet jeg har hørt om, sa han til sin medprogramleder, Adelina Ibishi.

Til VG sa han at de begge var slitne dagen derpå etter nyttårsaftenen.

– Jeg dyttet borti henne og sa «jeg har tenkt til å fri til deg Maren. Jeg elsker deg over alt på jord», sa han til VG den gang.

Tips oss

Har du tips til denne saken?

Send oss informasjon, bilder eller video

Tips oss

Read Entire Article