– Ting gikk veldig hett for seg.
Sunniva Tillson (33), kjent som StSunniva, venter sitt første barn.
– Etter å ha vært drittdårlig i en uke, våknet kvalm og det hele, så tenkte jeg jo på at jeg hadde fjernet spiralen. Samtidig hadde jeg og samboeren vært på en hyttetur rett før, hvor ting gikk veldig hett for seg. Så viste det seg at jeg var gravid, da, sier komikeren til TV 2.
I 2023 fikk Tillson sitt eget show på VGTV: «Skikkelig sterke intervjuer», hvor hun grillet kjendiser.
aTidligbNår det synes godtcSå sent som muligdEtter fødseleUsikker
I 2025 lanserte hun VGTV-serien «Bli med deg hjem?» hvor hun etterligner «one night stand»-samtaler hjemme hos kjente personer.
I kjent «satirisk influencer»-stil har hun postet dette torsdag ettermiddag:
Til TV 2 forteller Tillson at hun har termin i juli, og at hennes samboer gjennom to år også gleder seg.
Men svangerskap er ikke bare-bare:
– Det har vært slitsomt, for jeg var veldig dårlig i de tre første månedene. Jeg orket ingenting. Første trimester er ille. Samtidig er det mye som kan skje, og man kan jo i verste fall miste barnet. Så det er fint å kunne holde det for seg selv også. Men nå går det ikke lenger – man ser det gjennom genserne mine.
Har du tips?
Send oss informasjon, bilder eller video.

1 month ago
13







English (US)