Newcastle-manageren innlagt på sykehus – mister kampen mot Manchester United

1 month ago 16


 Owen Humphreys / PA via AP / NTBEddie Howe er innlagt på sykehus. Foto: Owen Humphreys / PA via AP / NTB

Newcastles manager Eddie Howe (47) ble innlagt på sykehus fredag kveld etter å ha følt seg dårlig i flere dager, opplyser klubben.

Lørdag 12. april kl. 18:20

I en kort melding på egne nettsider skriver Newcastle at Howe er ved bevissthet og snakker med familien sin, og at han fortsatt får medisinsk behandling.

– Alle i Newcastle sender sine beste ønsker til Eddie. Flere oppdateringer vil komme etter hvert, skriver klubben.

Jason Tindall og Greame Jones vil lede laget mot Manchester United søndag i det som blir en svært viktig kamp for klubben.

Newcastle jakter er nå på en syvendeplass i Premier League. Men veien opp til Champions League neste sesong er absolutt innen rekkevidde.

Publisert: 12.04.25 kl. 18:13Oppdatert: 12.04.25 kl. 18:20

Slå på mørk modus i artikler

Read Entire Article