«Disse må ikke styre Norge etter valget 8. september, ellers går det stein hakke gale med hele Norge»

1 day ago 7



Jonas Gahr Støre vant valget i 2021 fordi han lovet velgerne, at nå skulle han sørge for at velgerne skulle bli kraftig tilgodesett hvis han ble statsminister. Han brukte ordet «nå var det vanlige folks tur».

24. februar 2022 startet krigen mot Ukraina. Dette som følge av at Jens Stoltenberg forsikret Putin om at NATO ikke ville hjelpe Ukraina om Putin invaderte Ukraina.

I mars i 2018 presset Ap og Høyre frem og signert en avtale om at Norge skulle følge Europas energipriser på olje, gass og strømpriser via ACER-avtalen. Plutselig fløy prisen på strøm opp fra 40 øre kWh og helt opp til 10 kr pr. kWh på det verste, og drivstoffprisene gikk fra 18 kroner til 25 kroner på det høyeste.

Som om dette ikke var nok ble styringsrenten satt opp fra 0 til 5 prosent. Etter min mening takket være Jonas Gahr Støre.

Dette til sammen ga disse «vanlige folk» som Støre har kalt dem, et prissjokk uten sidestykke i norsk historie. Dette førte til at stor deler av det norske folk fikk store økonomiske problemer, og spesielt de med store lån. Industrien og næringslivet fikk også kjempeproblemer.

Hva gjorde Støre da? Jo, han gjorde ingenting. Støre ble handlingslammet og beviste for hele Norges befolkning, at han var inkompetent og ute av stand til å styre Norge.

I denne valgkampen i 2025 sier Støre nøyaktig det samme som i 2021. Hvis han blir statsminister igjen, skal Norge få en trygg styring. Sannheten er, og har vist, at både Støre og Jens Stoltenberg har skapt masse vanskeligheter. Støre for Norge og Stoltenberg både for Norge og Europa. Disse to sammen med Erna Solberg, er farlige for Norge. Disse må ikke styre Norge etter valget 8. september, ellers går det stein hakke gale med hele Norge. Det at de synes som om det norske folk har glemt dette, vitner om at politisk demens nå er blitt den største folkesykdommen i Norge.

Read Entire Article